WIEDEŃ | PLENER ŚLUBNY | DOMINICA & MARIUSZ | 10 January 2018 | Plener ślubny

Gdy z Dominicą i Mariuszem byliśmy w trakcie ustalania miejsc na plener i padło na Wiedeń od początku wszyscy wiedzieliśmy, gdzie wykonamy zdjęcia.
Na początek był to Pałac Schönbrunn, a zdjęcia o zachodzie słońca zrobiliśmy na polu winogronowym z panoramą miasta.

Wiedeń to miasto, które w swoim życiu odwiedziłam wiele, wiele razy, ale nigdy nie wykonywałam tam żadnego pleneru ślubnego. Co roku przywoziłam kilka zdjęć z życia miasta i ludzi tam mieszkających. Lądowały one na moim instastory i znikały na drugi dzień. 
Mimo, że znałam wszystkie najważniejsze atrakcje tego miasta, podczas ustalania pleneru miałam nie lada wyzwanie, gdzie się udać, bo codziennie miałam inną koncepcję. Pałac Schönbrunn to była lokalizacja na którą wszyscy przystaliśmy z uśmiechem.  Delikatna uroda Pani Młodej pasowała idealnie do eleganckiego pałacu. Natomiast pole winogronowe to miejsce bardziej zaciszne i romantyczne. Brak turystów sprawił, że atmosfera się rozluźniła i łatwiej było wydobyć emocje. 

Wiedeń to miasto kryjące wiele miejsc bardzo różniących się od siebie co pozwala fotografowi wrócić tam nie raz nie powtarzając schematów, a szukając kompletnie nowego oblicza.

.